Okresní kolo

V pátek 15.5.2015 se konalo okresní kolo soutěže OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Žáci museli zvládnout 6 disciplín - 60m, 1000m, trojskok, hod 2kg medicimbalem, přeskoky přes švihadlo - 2min. a kliky 2min..Naší školu reprezentovalo družstvo a dále 8 jednotlivců. Po loňském vítězství naše družstvo zabojovalo a obhájilo prvenství. I mezi jednotlivci jsme byli úspěšní - 1.místo získala Andrea Chaloupková, Dominik Burdych a Martin Lev, 2.místo Adéla Kotlíková, Julie Ketmanová, Pavel Stužka, Nikolas Moravčík, Kateřina Houdová a Karolína Kňourková, 3.místo Miroslav Nistor. Družstvo a jednotlivci na 1.a 2.místě si vybojovali postup do krajského kola, které se bude konat 27.5.2015 ve Slaném. Gratulujeme

Výsledky: družstva

jednotlivci hoši, dívky

Všechny výsledky a na webu Česko sportuje v sekci Sazka Olympijský víceboj v záložce OVOV.

M. Levová

OVOV okres 2015

• Kliknutím zvětšíte

Krajské kolo

Ve středu 27.5.2015 se ve Slaném sešli nejlepší zástupci jednotlivých středočeských okresů, aby poměřili své síly. Celkem se zúčastnilo 12 týmů. Naše družstvo obsadilo 5.místo. Republikové finále, které se bude konat 11.-12.9. 2015 v Praze, si vybojovali Dominik Burdych (již po třetí) a Martin Lev - umístnili se na 1.místě. Dále 2.místo získal Nikolas Moravčík a Adéla Kotlíková, 3.místo Andrea Chaloupková a Pavel Stružka. Těsně pod stupni vítězů (na 4.místě) skončila Aneta Chaloupková. Soutěž byla náročná - žáci museli zvládnout 7 disciplín - 60m, 1000m, skok daleký, hod míčkem, sedy-lehy, přeskoky přes švihadlo a to po dobu 2 minut. Všem patří velký obdiv a gratulace za předvedené výkony.

M. Levová

OVOV kraj 2015

Bronzové republikové kolo OVOV

Dne 11.-12.9. 2015 se konalo v Praze na Julisce republikové finále OVOV, kterého se zúčastnili 2 žáci naší školy - Martin Lev a Dominik Burdych (ten již po třetí). Probojovali se sem přes okresní a krajské kolo, které se konalo v květnu ve Slaném. Martin a Dominik podali velmi dobré výkony a v některých disciplínách si vytvořili i svoje osobní rekordy. Hned 1. den museli zvládnout – běh na 60m, skok daleký, hod medicinbalem, shyby, přeskok přes švihadlo , 2. den trojskok, kliky, sedy-lehy, hod míčkem a 1000m. Martin obsadil 15.místo a Dominik (v jeho kategorii 126 závodníků - nejvíce obsazená kategorie) 3.místo, což je historicky první medaile na okrese z republiky OVOV. Za to jim patří velká pochvala. Kluci si ze závodů odvezli i spoustu zážitků a zkušeností. Závod byl zpestřen bohatým doprovodným programem. Viděli a dostali autogram a fotografii od více než 50 olympioniků - např. Roman Šebrle, Robert Změlík, Šárka Kašpárková, Věra Čáslavská, David Svoboda, Martin Doktor,...